eVolpe – елітний партнер SugarCRM

Magdalena Ziębińska

eVolpe з титулом SugarCRM Elite Partner

Маю для тебе дуже хороші новини сьогодні. eVolpe щойно отримав найвище звання Авторизація SugarCRM! Ми стали Елітним партнером!

Це велика честь зустрічає тільки найуспішніших продавців Американська система. Ми раді, що після перегляду нашого торішнього успіхів було оцінено польський внесок у популяризацію платформи Sugar.

Наш шлях до статусу елітного партнера

eVolpe працює на ринку програмного забезпечення для бізнесу вже 10 років. Ми були пов’язані з SugarCRM Inc. з самого початку. Ми беремо участь у таких ініціативах, як SugarCRM Partner Advisory Board або SugarCRM Partner Day. Наша команда складається з сертифікованих продавців,аналітиків і розробників. Ми пропонуємо бізнес-консалтинг найвищого рівня. Ми реалізуємо комплексне впровадження програмного забезпечення для управління взаємовідносинами з клієнтами. Власне ми розвинули найвищий статус партнерства з одним із світових лідерів у сфері CRM.

Які рівні партнерства з SugarCRM?

SugarCRM виділяє три рівні розвитку відносин зі своїми партнерами: SugarCRM Authorized Partner, SugarCRM Advanced Partner і SugarCRM Elite Partner. Повний список компаній на https://www.sugarcrm.com/partner-type/reseller/.

Якщо Sugar, то тільки з eVolpe!

eVolpe – єдина польська компанія без підтримки іноземні дочірні компанії досягли найвищого рівня сертифікації SugarCRM. Наших клієнтів ми запевняємо у найвищій відданості та постійному прагненні до підвищення якості обслуговування. Ми хочемо, щоб це було престижно сприяла відзнака, присуджена світовим лідером у CRM для нашого подальшого розвитку та був натхненням для створення все більш досконалі рішення, що підтримують розвиток бізнесу наших підрядників.

До речі, я б хотів подякувати всім нашим клієнтам. Ми цінуємо вашу довіру та сподіваємося на подальші плідні роки співпраці!

Якщо ти зацікавлений у впровадженні системи, я раджу прочитати практичний приклад попередніх реалізацій eVolpe. Серед них були проекти для MAN Truck & Bus Polska, OKECHAMP S.A.Wisła Kraków. Ти можеш розраховувати на те, що ми, як Елітний партнер, будемо ще більше працювати над популяризацією філософії управління взаємовідносинами з клієнтами на підприємствах у Польщі та за кордоном. Незабаром більше інформації про наступні впровадження, які ми здійснили.

Майбутнє бізнесу відкрито. Так що продовження буде.

Давай поговоримо про систему Sugar!

Ми зв’яжемося з тобою протягом 24 годин.

Magdalena Ziębińska
Прокрутка до верху