CRM система для середньої компанії. Що вибрати? Що працює? Скільки це коштує?

Sławomir Wnuk

CRM система для середньої компанії

У тебе працює до 250 людей? Чи підпадаєш ти під визначення компанії середнього розміру? Крім того, ти розглядаєш впровадження програмного забезпечення CRM? Я написав цю статтю для тебе.

Адаптуй систему CRM до розміру компанії

Дуже важливо, щоб система відповідала компанії, а не ваша компанія системі. Одним із визначальних факторів є чисельність працівників; потенційно – користувачі програми. Перш ніж вибрати CRM-систему, подумай, скільки людей повинні мати до неї доступ. Ти дізнаєшся, що ти можеш робити (ліцензії) і наскільки складною має бути структура авторизації.

Кількість співробітників і вибір CRM системи

Відповідь на питання про розмір компанії наблизить тебе до вибору правильного програмного забезпечення CRM. Це дає змогу оцінити щомісячну вартість на одного користувача та бюджет на додаткові вдосконалення. На ринку існують безоплатні системи, які можуть потребувати певних коригувань. Також є готові додатки, за які стягується плата. Від того, скільки вас буде, залежить подальший напрямок пошуку.

CRM система для середньої компанії – коли ліцензії не проблема

Ліцензії на програмне забезпечення не є проблемою, якщо ти не потребуєш спеціальних налаштувань і тебе задовольняє те, що пропонує системний стандарт (або проста конфігурація). У такій ситуації, можливо, краще просто заплатити за готовий інструмент і почати ним користуватися відразу. Ти можете вибрати з багатьох сучасних хмарних систем. Деякі з них навіть дозволяють створити повну, комплексну платформу Customer Experience. Коли твій бізнес розвивається, ти просто додаєш до нього нові програми. Весело, як із пазлами чи кубиками Lego.

На цьому етапі я рекомендую вам або програмне забезпечення від Zendesk, або хмарний варіант від SugarCRM – Sugar Sell. В обох випадках ти отримуєш систему, яка не потребує багатоетапного впровадження, розміщена в безпечному хмарному середовищі та пропонує можливість розробки стратегії CX шляхом розширення платформи за допомогою рішень автоматизації маркетингу та обслуговування клієнтів.

Zendesk Sell коштує (залежно від пакету) $19, $49, $99 або $199 за користувача на місяць. З іншого боку, продаж цукру становить 80 доларів на користувача на місяць.

Запишися на консультацію з нашим експертом із впровадження, і ми визначимо, який пакет підходить саме тобі.

CRM система для середньої компанії – без ліцензійних зборів

Коли ти пораховуєш сотні працівників, питання плати за ліцензії лягає важким тягарем на бюджет реалізації. Добре подумай, чи справді у тебе є для цього ресурси. Якщо ти можеш піти на певні компроміси – у тебе є шанс мати функціональну систему без ліцензійних зборів.

Бажано з відкритим кодом розробки. Потім ти можеш використати гроші, заощаджені на ліцензіях, на розробку відсутніх функцій або покращення зовнішнього вигляду інтерфейсу.

Замість того, щоб платити за можливість авторизуватися в додатку (помножити кількість користувачів) – виділіть бюджет на роботу з програмування. У співпраці з досвідченою компанією з впровадження, такою як eVolpe, ти отримаєш функціональний і на 100% адаптований інструмент CRM.

Коли справа доходить до безкоштовного відкритого коду, розглянь програму під назвою SpiceCRM. Програмне забезпечення є відкритим вихідним кодом і у версії Core – ліцензійні збори відсутні! Ти можеш вносити будь-які функціональні зміни, хоча в базовій версії вже є багато цікавих функцій. Ти можеш вносити будь-які функціональні зміни, хоча в базовій версії вже є багато цікавих функцій. Цікаво, що за цим послідували такі організації, як футбольний клуб «Вісла Краків» або телекомунікаційна компанія з Австрії A1. Можливо, це також правильне рішення для тебе?

Варіант для тих, хто не визначився: “CRM Generator”

Ти сумніваєшся, яким варіантом скористатися? Пройди тест на нашому веб-сайті та перевір, яка система підказує алгоритм опитування. Питань 13, і вся процедура займає не більше 4 хвилин. Ти отримаєш відправну точку для розмови з нашим консультантом. І це вже щось!

Одне з питань стосується розміру твоєї організації. Як бачите, ця нитка визначає досить багато …

Отримай швидку рекомендацію щодо CRM-системи

Без декларацій. Безкоштовно. За 4 хвилини. В мережі.

Sławomir Wnuk
Прокрутка до верху